język polski jazyk český
Wyszukiwarka
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Tunele kolejowe
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia - Gdańsk Główny
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 38
Białystok - Głomno
Linia 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Linia 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Linia 39
Olecko - Suwałki
Linia 41
Ełk - Gołdap
Linia 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Linia 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Linia 54
Giżycko - Węgorzewo
Linia 54a
Kruklanki - Olecko
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Linia 204c
Słobity - Orneta
Linia 207b
Kwidzyn - Kisielice
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Linia 217 (sz)
Bogaczewo - Braniewo
Linia 219
Olsztyn Główny - Ełk
Linia 219a
Pisz - Giżycko
Linia 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Linia 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Linia 220a
Morąg - Orneta
Linia 221
Gutkowo - Braniewo
Linia 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Linia 221b
Pieniężno - Tywęzy
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 223
Czerwonka - Ełk
Linia 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Linia 224
Czerwonka - Jarzeń
Linia 225
Nidzica - Wielbark
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 250A
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Linia 253A
Turza Wielka - Uzdowo
Linia 254
Tropy - Braniewo
Linia 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Linia 257
Ostróda - Morąg
Linia 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Linia 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Linia 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Linia 259b
Węgorzewo - Ołownik
Linia 260A
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Linia 261
Sątopy Samulewo - Nowy Młyn
Linia 262
Szczytmo - Biskupiec Reszelski
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa
Linia 353b
Samborowo - Uzdowo
Linia 353c
Ostróda - Olsztynek
Linia 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Linia 1020 (wąsk)
Spychowo Wąskotorowe - Myszyniec
Linia 1026 (wąsk)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Linia 1027 (wąsk)
Laski Małe - Zawady Tworki
Linia 1028 (wąsk)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Linia 1029 (wąsk)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Linia 5009 (wąsk)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5029a (wąsk)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Linia 5030 (wąsk)
Sławkowo - Ryn
Linia 5031 (wąsk)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Linia 5032 (wąsk)
Winda - Barciany
Linia 5033 (wąsk)
Barciany - Wyskok
Linia 5034 (wąsk)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki

100 najlepszych stron o kolejach


Województwo warmińsko-mazurskie
Alfabetyczny wykaz punktów sieci kolejowej

===== Punkty normalnotorowe =====
Anielin (mij+podg)
Bagienice (po)
Bajtkowo (po+ład)
Banie Mazurskie (po+ład)
Baranowo (po)
Barany (po)
Barczewo (st)
Barduń (pe)
Bartąg (po)
Bartosze (po)
Bartoszki (mij)
Bartoszyce (st)
Bażyny (po+ład)
Bemowizna (po)
Biała k/Piszu (po+ład)
Biesal (st)
Biskupiec Pomorski (st) Zdjęcia
Biskupiec Pomorski Miasto (st)
Biskupiec Reszelski (st)
Bisztynek (st) Zdjęcia
Błąkały (st)
Bobrownik (po+mij)
Boćwinka (st)
Bogaczewo (st)
Borki (po+mij)
Bos Wielewo p.przeład. (bsz)
Botkuny (po+ład)
Botkuny Odgałęzienie (podg)
Braniewo (st)
Braniewo Brama (po+ład)
Bratian (sth)
Brożówka (po+ład)
Brzeźno Mazurskie (po+ład)
Budry (st)
Budwity (po)
Bujaki (po)
Bukwałd (po)
Burkat (po)
Burkat (pe)
Bzowiec (po)
Cegielnia Najdymowo ceg. (bsz)
Cegielnia Zawiszyn ceg. (bsz)
Cerkiewnik (po)
Chełchy (po)
Chruściel (st)
Ciernie (mij)
Cimochy (po)
Czarny Kierz (po) Zdjęcia
Czerniki (po)
Czerwonka (st)
Dajtki (pe)
Dąbrówka Górkło (po)
Dąbrówka Kobułcka (po)
Dąbrówno (st) Zdjęcia
Dłutowo (st)
Dobre Miasto (st)
Dobrocin (po)
Dobry Pomorski (st)
Dobrzyń (po)
Doliwy (po)
Drogosze (po)
Drużno (pe)
Drwęczno (po)
Drygały (po+ład)
Dubeninki (st)
Dziadowo (po+ład)
Działdowo (st)
Działdowo Wschód (podg)
Działdowo Zachód (podg)
Dzikowo Iławeckie (st)
Dźwierzuty (st) Zdjęcia
Elbląg (st)
Elbląg Miasto (st)
Elbląg Zdrój (stt)
Elbląg Zdrój (po)
Ełk (st)
Ełk Szyba Wschód (po)
Ełk Szyba Zachód (po)
Ełk Tartak drzew. (bsz)
Ełk Towarowy (stt)
Ełk Zachód (po)
Fiszewo (pe)
Fiszewo (po)
Franknowo (po+ład)
Frednowy (pe)
Frombork (po)
Gamerki Wielkie (st)
Gągławki (st)
Gierłoż (po)
Gierzwałd (st)
Gietrzwałd (pe)
Giżycko (st)
Głomno (po+ład)
Głowbity (mij)
Golubie (po+ład)
Gołdap (po+ład)
Gołdap Stadion (podg)
Gordejki (st)
Goryń Pomorski (sth)
Gotki (po)
Górki (mij)
Górne (po)
Górowo (po)
Górowo Iławeckie (st)
Grabowo Jeziorki (po+ład)
Gralewo (st)
Grądzkie (po)
Grodzie (po)
Grodziska (po+ład)
Grom (po)
Gronowo Elbląskie (st)
Gryzy (po+ład)
Gryźliny (po)
Gutkowo (st)
Hartowiec (po) Zdjęcia
Henrykowo (po+ład)
Iława Główna (st)
Iława Miasto (po)
Iłowo (st)
Imionki (po+ład)
Jabłonka (st)
Jabłońskie (st)
Jagarzewo (mij)
Jagodna (po)
Jamielnik (st)
Janiki Wielkie (st)
Jankówko (po+ład)
Jarzeń (st)
Jarzębiec (po)
Jasionno (po+ład)
Jaśkowo (ład)
Jeglia (po)
Jeruty (po)
Jesionowiec (po)
Jeziorany (st)
Jeże (po+ład)
Jonkowo (po)
Judyty Domarady (po+ład)
Jurkowo Węgorzewskie (st)
Kadyny (po)
Kaliszki (po)
Kałęczyn Mazurski (st)
Kamiennica Elbląska (po)
Kamionek Wielki (po)
Kanie Iławeckie (po+ład)
Karolewo (po+ład)
Karolewo zboż. (bsz)
Karolków 1 (po+podg)
Karolków 2 (podg)
Karwica Mazurska (po)
Kętrzyn (st)
Kierwiny (st)
Kijewo (po+ład)
Kisielice (st)
Klewki (po)
Klewno (po+ład)
Klimki (po)
Kliniak (po+mij)
Klonowo (po+ład)
Klonowo k/Lidzbarka (po+ład)
Kobułty (po+ład)
Kociół (st)
Kolno (pe)
Kolonia (po)
Kolonia Bocznica skład. (bsz)
Komorniki (stt)
Komorowo Żuławskie (po)
Konopki Wielkie (po+ład)
Korsze (st)
Korsze Lokomotywownia (ps)
Korsze Towarowe (stt)
Kosewo (po)
Kowale Oleckie (po+ład)
Kozia Góra (po)
Kozłowo (po+ład)
Kożuchy Małe (mij)
Kożuchy Wielkie (po)
Kraplewo (po+ład)
Krasnołąka (po)
Krawczyki (po)
Kronowo (pe)
Kruczy Las (po+mij)
Kruklanki (st) Zdjęcia
Kruszewiec (pe)
Krutyń (po+ład)
Kuligi (po+ład)
Kurowo Braniewskie (po)
Kurzętnik (st)
Kwietniewo (po+ład)
Lesk (podg)
Leszczyna (pe)
Lichtajny (po)
Lidzbark (st)
Lidzbark Miasto (po)
Lidzbark Warmiński (st)
Likuzy (mij)
Linkowo (po)
Lipinki (po)
Lipińskie Małe (po)
Liski żwir. (bsz)
Lubajny (po)
Lubajny (pe)
Lubawa (po+ład)
Lubomino (po)
Łabędź (pe)
Łabuchy (pe)
Łaniewo (st)
Łankiejmy (po)
Łąkorz (pe)
Łęgajny (st)
Łęgówek (podg)
Łodygowo (po+ład)
Łowizowo (pe)
Łysogóra (po+ład)
Majdany Wielkie (po+ład)
Maliniak (po+ład)
Małdyty (st)
Marcinkowo (st)
Markusy (po+ład)
Martiany (po)
Marwałd (st)
Meszno (po)
Miejsce Historyczne Bobrownik (po)
Mielno (po+ład)
Mikołajki (st)
Mikołajki Most (po)
Miłakowo (st) Zdjęcia
Miłki (po+ład) Zdjęcia
Miłomłyn (st)
Młynary (st)
Modgarby (po)
Mołdzie (po+ład)
Montowo (po+podt)
Morąg (st)
Morąg Kolonia (po)
Morąg Kudypy (po)
Mortęgi (ład)
Mrągowo (st)
Muszaki (po+ład)
Nadbrzeże (po)
Najdymowo (mij)
Napiwoda (po+ład)
Narzym (po)
Naterki (st)
Nerwiki (po+ład)
Nida (mij)
Nidzica (st)
Nidzica Las (po)
Nidzica Park (po)
Niebrzydowo Wielkie (st)
Niegocin (po+ład)
Nikielkowo (pe)
Niziny (pe)
Nowa Krasnołąka (mij)
Nowa Wieś Cierpkie (po)
Nowa Wieś Ełcka (po)
Nowe Guty (po+ład)
Nowe Kiejkuty (st)
Nowe Miasto Lubawskie (st)
Nowe Miasto Lubawskie Południe (sth)
Nowy Młyn (po)
Nowy Wiek (po)
Ochódno (st)
Odoje (po)
Ogonki (po+ład) Zdjęcia
Okartowo (po)
Olecko (st) Zdjęcia
Olecko Małe (po)
Olszewki Mazurskie (po)
Olszewo (po)
Olszewo Węgorzewskie (st)
Olsztyn Gietkowska mag. (bsz)
Olsztyn Główny (st)
Olsztyn Kortowo (pb)
Olsztyn Sielska (podt) Zdjęcia
Olsztyn Towarowa (stt)
Olsztyn Wschodni (stt)
Olsztyn Zachodni (po)
Olsztynek (st)
Olszyny (po)
Ołownik (st)
Opin (po+ład)
Orłowo Mazurskie (st) Zdjęcia
Orneta (st)
Orzysz (st) Zdjęcia
Osranki (mij)
Ostrowite k/Jabłonowa (st)
Ostróda (st)
Owczarki (pe)
Pacołtowo (po)
Parcz (po)
Parleza Wielka (po)
Parys (po)
Pasłęk (st)
Pasym (st)
Perły (st)
Pęklewo (po)
Pianki (po+ład)
Piecki (st)
Pieckowo (st)
Pieczonki (po)
Pieniężno (st)
Pierławki (po)
Pierzchały p.przeład. (bsz)
Pikus (po)
Piławki (po)
Piotrowice Gdańskie (po+ład)
Pisz (st) Zdjęcia
Pisz Wschodni (podg)
Piwnice (po+mij)
Pleśno (pe)
Pławty Wielkie (sth)
Płośnica (po+ład)
Pobłędzie (st)
Pogorzel (po)
Pogorzel Wielka (po)
Połowite (po+ład)
Popioły (po+ład)
Porębek (pe)
Pozezdrze (st)
Prioma (po)
Prostki (st)
Prynowo (st)
Przeździęk Wielki (po)
Przykopka (po)
Przystań (po)
Puchałowo (po+ład)
Raczki Elbląskie (podg)
Radomno (st)
Radzieje Węgorzewskie (po)
Rakowice (st)
Rakówko (po+ład)
Redaki (st)
Reszel (st)
Rogale (po)
Rogiedle (po+ład)
Rogóż (po+ład)
Rokitnik (po+ład)
Rosiny (pe)
Różańsko (pe)
Różyna Warmińska (po)
Rubno Wielkie (po)
Ruciane Nida (po+ład)
Ruciane Nida Zachód (po)
Ruciane Nida ZPPiW drzew. (bsz)
Ruda Staświny (po+ład)
Rudzienice Suskie (st)
Rudziska (po+ład)
Ruskie Pole (po+ład)
Rybno Pomorskie (st)
Rygarby (po)
Samborowo (st)
Samolubie (st)
Sarnowo (po)
Sądkowo (po)
Sągnity (st)
Sątopy Samulewo (st)
Sedranki (po+mij)
Selmęt Wielki (mij)
Sępopol (sth)
Sępopol Roszarnia (po)
Siedliska (po)
Siercze (po)
Sikory Ostrokolskie (pe)
Siódmak (po)
Skandawa (st)
Skitno (st)
Skomack Wielki (po+ład)
Słobity (po)
Słonecznik (st)
Smolniki (po)
Snopki (po)
Sorkwity (po+ład)
Sportyny (po+ład)
Spychowo (po+ład)
Stare Dolno (st)
Stare Guty (po)
Stare Jabłonki (st)
Stare Juchy (st)
Stare Kumiecie (po)
Stawiguda (po+ład)
Stegny (mij)
Stegny (po)
Sterławki Małe (po)
Sterławki Wielkie (st)
Stępień (po)
Stożne (po+ład)
Strubno (mij)
Studzieniec (po)
Suchacz (po)
Suchacz Zamek (po)
Suchy Las (podg)
Susz (st)
Swobodna (po)
Szczepankowo Domkowo (po+ład)
Szczepkowo (st)
Szczytno (st)
Szeroki Bór (po+ład)
Szmykwałd (st)
Szwaruny (st)
Szymany (podg)
Szymany (po+ład)
Szymany Lotnisko (po)
Świętajno (po+ład)
Święty Kamień (po)
Święty Kamień Cegielnia (po+ład)
Tarda (po+ład)
Targowska Wola (st)
Tartak Gołpap drzew. (bsz)
Tartak Smolniki drzew. (bsz)
Tolkmicko (po+ład)
Tolniki Wielkie (po+ład)
Tołkiny (st)
Tromity (mij)
Tropy (podg)
Trzonki (po+ład)
Tuchlin (po)
Tuczki (po)
Turza Wielka (po)
Turznica (po+ład)
Tylice Gwiździny (po+ład)
Tyliczki (po+ład)
Tyrowo (pe)
Tywęzy (st)
Ublik (st)
Ukta (st)
Unieszewo (po)
Unikowo (pe)
Upałty (st)
Uzdowo (po+ład)
Wapienniki Pieczonki żwir. (bsz)
Waplewo (po+ład)
WBK 156 Szeroki Bór wojsk. (bsz)
WBK 531 Olsztyn wojsk. (bsz)
Wesołowo (pe)
Węgorzewo (po+ład) Zdjęcia
Węgorzewo Park (po)
Wiatrowiec Warmiński (po+ład)
Wielbark (po+ład)
Wielbark Dworzec Wojskowy (st)
Wielbark Las (podg)
Wielewo (stt)
Wieliczki Oleckie (po)
Wielkie Wieżno (stt)
Wierzbowo (po)
Wilimy (pe)
Wilkacie (pe)
Wilkasy (po)
Wilki (ład)
Wilknity (po+ład)
Wipsowo (po+ład)
Wolnica (st)
Wołowno (po)
Woszczele (po)
Woźnice (po)
Wronki Wesołowo (po+ład)
Wrony (pe)
Wrzosy (pe)
Wydminy (st)
Wyłudy (po)
Wysoka Braniewska (po)
Wysoka Dąbrowa (pe)
Zajączki (st)
Zajączkowo Lubawskie (st)
Zakrzów Sarnowo (po)
Zalewo (st) Zdjęcia
Ząbrowo (st)
Zełwągi (po)
Zerbuń (po)
Zielonka Pasłęcka (po)
Żabi Róg (st)
Żabiny (po)
Żugienie (po)
Żwirownia Mołdzie żwir. (bsz)
Żwirownia Obuchowo żwir. (bsz)
Żytkiejmy (st) Zdjęcia


===== Punkty wąskotorowe =====
Bajorski Gaj (po)
Bajory Wielkie (po+ład)
Bałowo (po)
Barciany (st)
Barciany Odgałęzienie (rozj)
Barciany Stary Dwór (po+ład)
Biała Olecka (po)
Bobrowo (po+ład)
Borzymy (po)
Boża Wólka (po)
Boże (po+ład)
Budki (po+ład)
Cacki (po)
Canki (po)
Chojnica (po)
Dąbrowskie (po+ład)
Dąbrowy Wąskotorowe (po+ład)
Drozdowo (po)
Dudki (po+ład)
Dudki (po)
Dworek Mazurski (po)
Ełk Wąskotorowy (st)
Faryny (po+ład)
Faryny Przystanek (po)
Faryny Tartak (po+ład)
Fiszewo Odgałęzienie (rozj)
Fiszewo Wąskotorowe (po+ład)
Garbas (st)
Gęsiki (po)
Giże (po+ład)
Głąbowo (po+ład)
Główczyno (po+ład)
Gnieździenko (po)
Godzikowo (po+ład)
Górka Pustka (po)
Grądzkie Ełckie (po)
Gumniska (po)
Jankowice (po+ład)
Kalinowo (po+ład)
Kałęczyny (po)
Kałki (po)
Kętrzyn Poganówko (po)
Kętrzyn Wąskotorowy (st)
Knis (po+ład)
Knis Podewsie (po)
Kolkiejmy (po+ład)
Kondratowo (po)
Kopijki (po)
Korkławki (po+ład)
Krzywe (po)
Kukowo (po)
Kukowo Folwark (po)
Kukowo Las (po)
Kumielsk (po+ład)
Langanki (po+ład)
Laski Małe (po+ład)
Lenarty (po)
Lipniak Kokoszki (po+ład)
Łęknica Dwór (po+ład)
Łęknica Las (po)
Łęsk (po)
Markuzy (po)
Maże (po)
Mieruniszki Centrum (po+ład)
Mieruniszki Folwark (po)
Mieruniszki Południe (po)
Mieruniszki Północ (po)
Milewo (po)
Młynowo Mrągowskie (po+ład)
Mołtajny (po+ład)
Mrągowo Park (po)
Mrągowo Wąskotorowe (st)
Mrozy Wielkie (po)
Nakomiady (po+ład)
Niedziałki (po)
Niedziały (po)
Ogródki (po+ład)
Olecko Centrum (po)
Olecko Wąskotorowe (st)
Pieńki (po+ład)
Pisanica (po+ład)
Poganówko (po)
Popowo Salęckie (po)
Przylasek (po)
Regielnica (po)
Rodele (po)
Romanowo (po)
Rozgart (po+ład)
Rozogi (st)
Rozogi Przystanek (po)
Ryn (st)
Ryn Strzelnica (po)
Salpik (po+ład)
Sedranki Wąskotorowe (po+ład)
Siejnik (po)
Silec (po)
Skandławki (po+ład)
Skierki (po)
Sławkowo (st)
Sławkowo Dwór (po)
Solanka (po)
Spychowo Wąskotorowe (st)
Srokowo (st)
Stalewo (po+ład)
Stara Różanka (po+ład)
Stare Jegławki (po+ład)
Sypitki (po+ład)
Szczeciniak (po+ład)
Szklarnia (po+ład)
Świętajno Wąskotorowe (st)
Turowo (po+ład)
Turwągi (po+ład)
Wikrowo (po+ład)
Winda (st)
Wiśniowo Ełckie (po)
Wopławki (po+ład)
Wyskok (po+ład)
Wyszembork (po+ład)
Zajdy (po)
Zalesie Kętrzyńskie (po)
Zawady Tworki (po+ład)
Zawojki (po)
Zwierzyniec Mazurski (po)
Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 18 z 599 posterunków

ATLAS KOLEJOWY POLSKI i CZECH • ISSN 2391-4793 • www.AtlasKolejowy.pl • Copyright © 2005-2016 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 8 (5323338 / 4435 / 4475 / 1287 / 4136.24)